Кошик
9 відгуків
Интернет-магазин "Молоток"
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Графік роботи
 • Понеділок
  08:0021:00
 • Вівторок
  08:0021:00
 • Середа
  08:0021:00
 • Четвер
  08:0021:00
 • Пʼятниця
  08:0021:00
 • Субота
  08:0021:00
 • Неділя
  08:0021:00
Контакти
+380679685621
+380675582194
Интернет-магазин "Молоток"
Василий Михайлюк
УкраїнаОдеська областьПодольск

Побутова хімія

До побутової хімії можна віднести товари, які використовуються для догляду за будинком. Побутова хімія зараз виготовляється з компонентів, які більш безпечні для навколишнього середовища нижче це було 20 років тому. Багато виробників побутової хімії кажуть що вона вся безпечна, але це не зовсім так.До шкідливих компонентів можна віднести такі компоненти як фосфати та фосфонати, формальдегід, соляну кислоту, хлор та інші.Тому ми рекомендуємо Вам звернути увагу на побутову хімію з країн Європи.Там більш ретельно підходить до безпеки і навколишнього середовища і для людського здоров'я тому вона більш безпечно, ніж наша. Зараз асортимент побутової хімії дуже широкий.

 Можно найти как средство для удаления пятен на различных поверхностях так и продукции для придания и приятного блеска привлекательного вида и запаха одежды и белья. Наш ассортимент в большинстве как раз и стран Евросоюза. В каталоге интернет-магазина ЕвроХим представлено около 2000 товарных наименований продуктов для дома такие как чистящие и моющие средства стиральные порошки и гели для стирки от ведущих украинских и и иностранных производителей. Вы можете проконсультироваться с нашим специалистом по поводу товара,  узнать сроки доставки и подобрать именно этот товар  который Вам нужен.

До побутової хімії можна віднести товари, які використовуються для догляду за будинком. Побутова хімія зараз виготовляється з компонентів, які більш безпечні для навколишнього середовища нижче це було 20 років тому. Багато виробників побутової хімії кажуть що вона вся безпечна,  але це не зовсім так.До шкідливих компонентів можна віднести такі компоненти як фосфати та фосфонати, формальдегід, соляну кислоту, хлор та інші.Тому ми рекомендуємо Вам звернути увагу на побутову хімію з країн Європи.Там більш ретельно підходить до безпеки і навколишнього середовища і для людського здоров'я тому вона більш безпечно, ніж наша. Зараз асортимент побутової хімії дуже широкий.